Prvni Galaxticke Imperium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvni Galaxticke Imperium

Aliančne fórum PGI
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Problemy s hráčem mucha61

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Infinity

Infinity


Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 17. 09. 07

Problemy s hráčem mucha61 Empty
PříspěvekPředmět: Problemy s hráčem mucha61   Problemy s hráčem mucha61 Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 9:16 pm

Hlasí se nekdo dobrovolne na zniceni tohoto hrace???? Navrhuju vsechny ty co sou v okoli, teda jestli maji s cim zautocit???!!! Very Happy


Naposledy upravil dne Mon Sep 17, 2007 9:33 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
pitbullsoft
Admin
pitbullsoft


Po?et p?ísp?vk? : 17
Join date : 17. 09. 07

Problemy s hráčem mucha61 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy s hráčem mucha61   Problemy s hráčem mucha61 Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 9:17 pm

Infinity napsal:
Hlasí se nekdo dobrovolne na zniceni tohoto hrace????
Ja... ale nemam cim.. jedině že bych po nem házel krystaly Very Happy
To už nekdo máte bojoví jednotky? Smile
Návrat nahoru Goto down
http://pitbullsoft.pretel.cz
Honzik

Honzik


Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 17. 09. 07

Problemy s hráčem mucha61 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy s hráčem mucha61   Problemy s hráčem mucha61 Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 9:26 pm

Já mám jeden lehky stihac a maly transporte lol! lol! ale brzy se to zlepsiii Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
pitbullsoft
Admin
pitbullsoft


Po?et p?ísp?vk? : 17
Join date : 17. 09. 07

Problemy s hráčem mucha61 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy s hráčem mucha61   Problemy s hráčem mucha61 Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 9:28 pm

Když jsem dal heldat moucha61 tak mi ho to nenašlo.. ??? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://pitbullsoft.pretel.cz
pitbullsoft
Admin
pitbullsoft


Po?et p?ísp?vk? : 17
Join date : 17. 09. 07

Problemy s hráčem mucha61 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy s hráčem mucha61   Problemy s hráčem mucha61 Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 9:30 pm

Jinak já ještě nemam ani hangar ... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://pitbullsoft.pretel.cz
Infinity

Infinity


Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 17. 09. 07

Problemy s hráčem mucha61 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy s hráčem mucha61   Problemy s hráčem mucha61 Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 9:34 pm

pitbullsoft napsal:
Když jsem dal heldat moucha61 tak mi ho to nenašlo.. ??? Very Happy


Sry mucha61!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Scorpion
Anonymní




Problemy s hráčem mucha61 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy s hráčem mucha61   Problemy s hráčem mucha61 Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 9:50 pm

Shocked máte někdo zkušenosti z jinych serveru?...jestli ano tak mi asi date za pravdu ze znicit nekoho..je nemozne=),...a s tim utokem..v tyhle fazi hry...newim newim...dle me by to oslabilo nas...a on by stihnul zlepsit pbranu nez by utok prisel...Wink..pockel bych..a napadenym poradil-nenechavat zadne volne lezici suroviny..a nedelat letadla...-zbytecne vas o ne pripravi;)
Návrat nahoru Goto down
Infinity

Infinity


Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 17. 09. 07

Problemy s hráčem mucha61 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy s hráčem mucha61   Problemy s hráčem mucha61 Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 9:54 pm

Scorpion napsal:
Shocked máte někdo zkušenosti z jinych serveru?...jestli ano tak mi asi date za pravdu ze znicit nekoho..je nemozne=),...a s tim utokem..v tyhle fazi hry...newim newim...dle me by to oslabilo nas...a on by stihnul zlepsit pbranu nez by utok prisel...Wink..pockel bych..a napadenym poradil-nenechavat zadne volne lezici suroviny..a nedelat letadla...-zbytecne vas o ne pripravi;)

svata pravda, ale stejne se musime pomstit (pozdeji Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Ulrik




Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 17. 09. 07
Location : CZ

Problemy s hráčem mucha61 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy s hráčem mucha61   Problemy s hráčem mucha61 Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 10:15 pm

Tak bohužel v týhle fázi hry je jenom jedna rada, nenechávat suroviny a vydržet, snad ho to přestane bavit, když bude mít malý zisky. Když ne, tak pamatujte, že pomsta je sladká Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.soa-most.estranky.cz
Volf Jakub-Volfinger




Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 18. 09. 07

Problemy s hráčem mucha61 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy s hráčem mucha61   Problemy s hráčem mucha61 Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 5:35 pm

Já bych na něj taky radši neůtočil.Sice mám lodě ale to je sebevražda.Se 3 lehkejma stihačema bych ho nedostal ani z pomocí.Potřebuje to pořádný lod'e. alien Rolling Eyes lol!
Návrat nahoru Goto down
Nexus
Anonymní




Problemy s hráčem mucha61 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy s hráčem mucha61   Problemy s hráčem mucha61 Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 10:03 pm

Hledal jsem ho, a po chvilce jsem zjistil, že je umístěn na 18. místě. Jistě není nováček, a podle mého má vystavěnou obranu. Sice momentalne disponuji pouhými 3 lehkými stíhačkami, ale z dřívější doby jsem zjistil, je to jen takové , no prostě nic .
Chce to doopravdy vyčkat, dát se do kupy, nezapomínat stavět obranu a pak se domluvit , zjistit kolik času to každému trvá a potom zaútočit společně.

Bohužel co nevím, zda jde odvolat již vyslaný útok, jinak nepoznáte, kolik času letíte.

Spozdravem vládce planety Nexia
Nexus265.
Návrat nahoru Goto down
Infinity

Infinity


Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 17. 09. 07

Problemy s hráčem mucha61 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy s hráčem mucha61   Problemy s hráčem mucha61 Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 10:37 pm

Nexus napsal:
Hledal jsem ho, a po chvilce jsem zjistil, že je umístěn na 18. místě. Jistě není nováček, a podle mého má vystavěnou obranu. Sice momentalne disponuji pouhými 3 lehkými stíhačkami, ale z dřívější doby jsem zjistil, je to jen takové , no prostě nic .
Chce to doopravdy vyčkat, dát se do kupy, nezapomínat stavět obranu a pak se domluvit , zjistit kolik času to každému trvá a potom zaútočit společně.

Bohužel co nevím, zda jde odvolat již vyslaný útok, jinak nepoznáte, kolik času letíte.

Spozdravem vládce planety Nexia
Nexus265.

cau, zautocime az budeme mit aliancni sklad - utok s vice hraci.
Odvolat vyslany utok jde v panelu na levo sekce letka!!! tam si najdes ten utok a das odvolat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problemy s hráčem mucha61 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy s hráčem mucha61   Problemy s hráčem mucha61 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problemy s hráčem mucha61
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Prvni Galaxticke Imperium :: Prvni Galaxticke Imperium-
Přejdi na: